Techqa iki kafadarın giriştiği; pek çok arkadaşın desteğinden sonra ilk günkü hedefinden çok hızlı bir şekilde kat ve kat ileri giden bir portaldır.

Portalımızın kurulduğu ilk günlerde Oğuz ve Tunç, test üzerine etkinlikler; videolu kısa anlatımlar planlarken işler çok daha farklı bir noktaya Testinium’un desteği ile beraber geldi. Pairwise test aracının yayınlanması ile beraber günlük ortalama 13 bin trafik alan bir portala dönüştü.

Yakın geçmişte 2 olan yazar kadromuz arkadaşlarımızın hevesli katılımıyla beraber, 14 yazara kadar yükseldi. Yazarlarımız yazılımdan, proje yönetimine, yeni çıkan teknoloji incelemelerinden, yakın gelecekte, sektörel test yaklaşımlarına kadar pek çok konuya değineceğiz.

Biraz da yakın gelecekten bahsetmek gerekirse bugünlerde bizde tatlı bir heyecan yaşatan video dersler hazırlamaya başlıyoruz. Halihazırda yayında olan workshopların daha ufak ancak; çok daha konusu spesifik videolarını paylaşacağız. Takipte kalınız…

2 kişi olarak başladığımız kafadar bloğumuzu, sizlerden gördüğümüz ilgi sayesinde, 14 yazarlı bir platforma dönüştürdük. Yakın gelecekte tıpkı Pairwise gibi farklı ürünler de sunacağız. Görüşleriniz bizler için çok değerli. Sizlere yeni içerik sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Değinilmesini istediğiniz konular için sizlerden geri bildirim almayı da çok isteriz. Bu geri bildirimi [email protected] adresine eposta atarak bildirebilirsiniz.